2005 M. NOMINACIJA • GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS

Pabradės kultūros centro moterų vokalinis ansamblis

Vadovė Larisa Isačenko

 

Pabradės miesto kultūros centro moterų vokalinis ansamblis susikūręs 1974 metais. Tai daugkartinis respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“, respublikinio konkurso „Subatos vakarėly“, tarptautinės vokalinių ansamblių šventės-konkurso „Šilų aidai“ laureatas.
2001 metais tapo respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai – 2001“ II laipsnio diplomantu. 2001 metais dalyvavo respublikinėje kamerinių ir vokalinių ansamblių šventėje-konkurse „Šventos gaida“ (Ukmergėje), kur buvo nominuotas už geriausią lietuvių liaudies dainos atlikimą ir geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą. 2003 m. dalyvavo pasaulio lietuvių Dainų Šventėje „MES“ (Vilnius).
2006 m. gegužės mėnesį moterys vyko į I Tarptautinį vokalinių ansamblių konkursą – festivalį, kuris vyko Latvijoje, Rygos mieste, kur ansamblis pelnė garbingą III vietą.
Ansamblis tapo respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai – 2009“ laureatu.
2014 m. dalyvavo LRT tiesioginėje laidoje „Duokim garo“.
Ansamblis yra dalyvavęs ir kituose vokalinių ansamblių šventėse įvairiuose šalies miestuose, tai pat koncertuoja miesto bei rajono renginiuose. Kolektyvas dalyvavo Tarptautiniuose festivaliuose Latvijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Ispanijoje.

Vaizdo įrašas iš ansamblio archyvų