Rinkitės dominančią kategoriją ir susipažinkit su Nalšios muziejaus eksponatais virtualiai. Na, o kad patirtis būtų dar įspūdingesnė – siūlome spustelti garso ikoną, esančią kiekvienos eksponatų kolekcijos lange, virš ekspozicijos pavadinimo ir mėgautis virtualiomis galerijomis skambant nepaprastiems Labanoro dūdmaišio garsams.

Krašto kūrybininkai

„Aukso paukštės“ nominantai

Kurdami galimybę virtualiai susipažinti su muziejaus galerijomis nusprendėme į patirtį įtraukti ir krašto kūrybininkus, garsinančius mūsų kraštą ir kuriančius ateities Švenčionių rajono istoriją. Tad pristatome dvi kategorijas – „Aukso paukštės“ nominantus bei kitus, įvairiose kūrybos sferose pasižyminčius kūrybininkus, apie kuriuos plačiau sužinosite paspaudę SKAITYTI DAUGIAU.

1999 m. Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įsteigė metų nominacijas „Aukso paukštė“ geriausiems mėgėjų meno kolektyvams ir jų vadovams. Tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. „Aukso paukštės“ apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes. 

Kiti kūrybininkai